It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Hakkımızda

Üretimde KALİTE , Tüketimde GÜVEN ilkesinden yola çıkan firmamız ,Elektrik  Malzemeleri Üretim ve Pazarlama  alanında sektörümüzde  edindiğimiz  bilgi birikimlerimizi  internet ortamında  e-elektromarket.com  adlı  e-ticaret sitemiz ile  siz değerli  müşterilerimizle  paylaşmayı  amaçlamaktadır.

Rekabetin yüksek olduğu günümüzde Kazan Kazan yaklaşımı ile her iki tarafında kazandığı bir iletişim, anlaşma ve yaklaşım biçimini benimsemektedir.

 

 En başta müşteri memnuniyetini en üst noktada  tutma  ilkesinden yola çıkan  e-elektromarket.com olarak  kalite ve ucuz  fiyat politikası  avantajını  bir arada toplayarak  siz  değerli müşterilerimizle internet ortamında hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

VİZYON

 

** Firmamızın başarı ve ürün kalitesini sürekl olarak arttırmak,

** Teknoloji ve kalite yönünden öncü olmak,

** Müşterilerimiz ile uyum ve güven içerisinde  çalışıp verimliliğimizi üst noktaya taşımak,

** Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteyi en uygun fiyata sunmaktır.

 

MİSYON

 

Sektörümüze 20 yıl boyunca elde ettiğimiz tecrübelerimiz ışığında hızla değişen günümüz koşullarına uygun yeni ürün çeşitliliği sunmak ve ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize anında hizmet anlayışı ile en iyiyi en kısa sürede e-elektromarket.com sitemizden sizlere ulaştırabilmek, Ürünlerimiz ve Kalitemiz ile güçlü bir marka olmak, temel ilkelerimizdir.