It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Teslimat ve Kargo


e-elektromarket.com  için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.
Bu nedenle siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.


e-elektromarket.com dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, Elinize geçen e-mailden sonraki ilk  iş günü içerisinde KARGO’ ya teslim edilir. Fiyatlarımıza lojistik faaliyetler için aksi belirtilmediği sürece kargolar alıcıya karşı ödemeli olarak gönderilmektedir.Alıcının anlaşmalı olduğu kargo firmasını bildirmesi durumunda ürünler belirtilen firma ile sevk edilir. Kampanya dönemlerinde Kargo ücretleri tarafımızdan karşılanarak gönderilmektedir.

e-elektromarket.com dan vereceğiniz siparişler  Pazartesi,Çarşamba ve Cuma günleri  sevk edilmektedir.Sevkiyat günlerinde saat 13.00’a kadar olan siparişleriniz aynı gün,Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.Takip eden ilk mesai günü işleme alınır.


Teslimat ve Kargo Ücretleri…

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.


Satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler…

e-elektromarket.com etik ticari kurallara uygun firma anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.Siparişiniz elinize ulaşmadıysa…

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

 

 

Özel İade Koşulları…

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemli. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

 

 

Zarar Görmüş Ürünler…

Biz ürünlerin en uygun şekilde size ulaşması için düzgün bir şekilde paketleyip ya da poşetleyip kargoya veriyoruz. Kargo şirketinden kaynaklanan sorunlarda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda bize bildirilmelidir. En kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacağız.

 

 

ÖNEMLİDİR…

Siparişinizdeki ürün veya ürünleri; sipariş tesliminden itibaren 7 gün içerisinde düzenlenmiş olan faturanın aslı  ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

 

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR